niedziela, Maj 27, 2018

News

KONFERENCJE WOJEWÓDZKIE 2018

Fundacja Polska Sieć Polityki Narkotykowej w ramach dofinansowania z Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii organizuje cykl 13 jednodniowych konferencji, każda w innym województwie, poświęconych lokalnym strategiom przeciwdziałania narkomanii.
Zapraszamy serdecznie do udziału pracowników oświaty, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych działających w obszarze przeciwdziałania narkomanii.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Więcej ➨

 

Z ogromnym bólem zawiadamiamy o nagłej śmierci Krzysztofa Grabowskiego, naszego kolegi z Krakowa, który od lat związany był z Polską Siecią Polityki Narkotykowej, prowadząc jej krakowską filię. Żegnamy dziś nie tylko naszego kolegę i współpracownika, ale przede wszystkim, przyjaciela. Krzysiek był pełen radości życia i uśmiechu na codzień, swoim optymizmem potrafił zarazić każdego. Był też wspaniałym, pełnym empatii i zaangażowania w sprawy swoich podopiecznych prawnikiem, który w wielu beznadziejnych wręcz przypadkach, potrafił im realnie pomóc.

Będzie nam Cię bardzo brakowało…

Składamy głębokie kondolencja żonie, córce i całej rodzinie.

Przyjaciele z Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej i Stowarzyszenia JUMP 93

 

Działania PSPN

PRAWO

Lecznictwo

Pobierz deklarację »

Gra internetowa: Zażyj dawkę swoich prawBĄDŹ NA BIEŻĄCO

1,985FaniLubię
395ObserwującyObserwuj
611SubskrybującySubskrybuj