Skip to content

Polish Czech English French German Greek Japanese Russian Spanish Ukrainian

uzależnienie

RAPORT Rzecznika Praw Osób Uzależnionych 2012/2013 - część lecznicza i prawna

Polska Sieć Polityki Narkotykowej

Oto najnowszy Raport Biura Rzecznika Praw Osób Uzależnionych podzielony na dwie części: prawną oraz leczniczą – czytajcie komentujcie (tu linki do PDF Raportów na stronie Sieci). U nas trwa konferencja prasowa na ten temat z udziałem Bogusławy Bukowskiej, Agnieszki Sieniawskiej, Marka Balickiego, Tomka Lipińskiego, Piotra Kładocznego, Jacka Charmasta.

Na FB powstała nowa strona "DO WOLNOŚCI", na którą serdecznie zapraszamy!

 "DO WOLNOŚCI"

Strona poświęcona informacjom i działaniom sprzyjającym pozytywnym zmianom w polskim systemie penitencjarnym i sądownictwie. Pragniemy publikować przydatne i inspirujące informacje o stosowanych rozwiązaniach w innych krajach. Chcemy, aby na tym forum mogły się także pojawiać posty osób, które znają zakłady karne z własnego doświadczenia oraz opinie profesjonalistów ds. penitencjarnych. Zależy nam na tym, aby osoby skazane, które odbyły lub odbywają karę pozbawienia wolności mogły współtworzyć strategie pozytywnych zmian.

Nowa kampania OSF - Solidarity Now !

Drodzy Państwo,
Bardzo niepokoimy się w Open Society kryzysem w Europie. Jego ludzkie koszty są ogromne i wciąż rosną. Coraz więcej osób ma problem, by związać koniec z końcem, traci pracę, a nawet domy. Ci, którzy najbardziej cierpią w kryzysie, najmniej się do niego przyczynili. Dotyczy to w dużej mierze tych grup, które zazwyczaj narażone są na wykluczenie i dyskryminację np. osób uzależnionych. Pomimo trudnych czasów, wierzymy w przyszłość Europy i mamy nadzieję, że razem możemy wykazać się solidarnością.

glqxz9283 sfy39587stf01